Jaunumi

JAUNUMI


ARGANIKARE MATU EĻĻA

Universāla kosmētiskā eļļa satur argana, baobaba un dateļu eļļu maisījumu. Perfekti piemērota visiem matu tipiem, atjauno un baro. Nespodriem matiem nodrošina spīdumu acumirklī. LIETOŠANA: pirms veidošanas, uzlikt dažus eļļas pilienus uz mitriem/nosusinātiem ar dvieli matiem, papildus aizsardzībai un elastībai. Vai uz sausiem matiem, spīdumam un kontrolei.

tilpums: 50ml; 100ml


ARGANIKARE PUTUKRĒJUMS MATIEM

Putas ir paredzētas kondicionēšanai un mitrināšanai. Piešķir mīkstumu, matu izturību un spīdumu bez smaguma efekta, vienlaikus rūpējoties par krāsotiem matiem. LIETOŠANA: rūpīgi sakratīt, pagriezt otrādi, izspiest nelielu putu daudzumu un uzklāt uz izmazgātiem un nosusinātiem ar dvieli matiem. Veidojiet kā parasti.

tilpums: 50ml; 100ml
ARGANIKARE ŠAMPŪNS KRĀSOTIEM MATIEM

Šampūns matiem pēc krāsošanas, baro un mitrina tos, padara matus viegli ķemmējamus. Satur organiskās godži ogu ekstraktu, kas palīdz palēnināt oksidēšanas procesu matos un ilgāk saglabā krāsas intensitāti. Sastāvā esoša organiskā argana eļļa, padara matus mīkstus un spīdīgus. pH 5,0 – 6,0.

apjoms: 300ml; 950ml


ARGANIKARE KONDICIONIERIS KRĀSOTIEM MATIEM

Mitrinošs kondicionieris krāsotiem matiem, palīdz ilgāk saglabāt košu krāsu un spīdumu. Bagātināts ar aktīviem ingredientiem, kuri dziļi baro, mitrina, atjauno, aizsarga un izlīdzina kosmētisko krāsu. Mati kļūst mīksti, zīdaini, mirdzoši un viegli ķemmējami. рН 2,3 – 2,7 Satur organiskās godži ogu ekstraktu, organisku argana eļļu, karīte eļļu un UV-filtri.

apjoms: 300ml; 1000ml


ARGANIKARE ANTI-YELLOW ŠAMPŪNS

Šampūns ar anti-dzelteno efektu, balinātiem un sirmiem matiem kopšanai. Neitralizē nevēlamo dzelteno toni balinātajās šķipsnās, pilnīgi balinātos un izbalējušajos matos. Atjauno sirmu matu spīdumu. pH 5.0-5.2 Satur Aloe - Vera un vitamīns E.

apjoms: 300ml; 950ml*********************************


BeBlonde PASTEĻU TONĒJOŠAIS KRĒMS

Ideāli piemērots dabiski gaišiem, ļoti gaišiem un balinātiem matiem. Bagātināts ar ekosertificētas Inca Oil* un Activ Shine Complex*, kas palīdz neitralizēt nevēlamo toni un radīt košus pasteļu efektus. Bez amonjaka. Krāsas var sajaukt ar tonējošo krēmu white; platinum; caramel; cipria, lai radītu jaunas interesantas nianses. Krāsa turas līdz 6 – 8 mazgāšanas reizēm.


  • DUSTY COPPER (aprikožu krāsa) – ideāls, lai pastiprinātu silto toni.
  • PASTEL LILAC (ceriņu krāsa) - ideāli neitralizē siltos toņus un pastiprina ceriņu toņus pasteļkrāsās.
  • DENIM MAUVE (džinsa krāsa) – auksts efekts, ideāli neitralizē siltos toņus un rada pelēkas nianses.


Krāsošanas rezultāti uz bāzes līmeņiem

no 7 līdz 10


60ml