Privātuma politika

Kas mēs esam

Mūsu mājaslapas adrese: https://moderna.lv

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru mūsu mājaslapā, varat ieslegt sīkfailus, lai saglabātu jūsu vārdu, e -pasta adresi un vietni. Tas ir jūsu ērtībai, lai, atkārtoti komentējot, neaizpildītu datus. Šīs sīkdatnes tiek uzglabātas vienu gadu.

Ja jums mājaslapā ir konts un jūs tajā piesakāties, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnus, sīkdatni nesatur nekādu personisku informāciju un tiek izdzēsts, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad piesakāties savā kontā, mēs arī iestatām vairākus sīkdatnus ar pieteikšanās informāciju un ekrāna iestatījumiem. Pieteikšanās sīkdatnes tiek glabāti divas dienas, sīkdatnes ar ekrāna iestatījumiem – gadu. Ja izvēlaties opciju “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās informācija tiks saglabāta divas nedēļas. Izrakstoties no sava konta, pieteikšanās sīkdatnes tiks dzēsti.

Rediģējot vai publicējot rakstu pārlūkprogrammā, tiks saglabāts papildu sīkfails, tas nesatur personas datus un satur tikai jūsu rediģētā ieraksta ID, kura derīguma termiņš beidzas pēc 1 dienas.

Ierakstīts saturs no citām tīmekļa vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.), Šāds saturs uzvedas tāpat kā tad, ja apmeklētājs būtu apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, ieviest papildu trešās puses izsekošanu un izsekot jūsu mijiedarbībai ar iegulto saturu, ieskaitot mijiedarbības izsekošanu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus

Ja pieprasāt paroles atiestatīšanu, jūsu IP tiks norādīts atiestatīšanas e -pastā.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, pats komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas tiek darīts, lai automātiski atklātu un apstiprinātu papildu komentārus, nevis ievietotu tos apstiprināšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē, mēs glabājam personisko informāciju, ko viņi norāda savā profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu profila informāciju (izņemot savu lietotājvārdu). Tīmekļa vietnes administrācija var arī redzēt un mainīt šo informāciju.

Kādas ir jūsu tiesības uz jūsu datiem

Ja vietnē jums ir konts vai esat atstājis komentārus, varat pieprasīt tādu personas datu eksporta failu, kurus esam saglabājuši par jums, ieskaitot jūsu norādītos datus. Jūs varat arī pieprasīt šo datu dzēšanu, tas neietver datus, kas mums jāglabā administratīviem, juridiskiem vai drošības nolūkiem.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Lietotāju komentārus var pārbaudīt automatizēts surogātpasta atklāšanas pakalpojums.

Shopping Cart