Par mums

Trio Moderna Pluss. Profesionālas kosmētikas distributors. Frizieru preces. Brendi Alter Ego Italy, Echosline, COMAIR, B.M.P. un citi. 20 gadus Latvijā!

Adrese: Rīga, Dambja iela 5, LV-1005, tel. 25440405. Piegāde visā Latvijā!

Dārgie un mīļie klienti! SIA “Trio Moderna Pluss” strādā Latvijā no 2002. gada.

Esam ļoti pateicīgi Jums visiem par atbalstu, uzticību un ilggadējo sadarbību. Bez jums nebūtu arī mūs. Esam pateicīgi kosmētikas ražotājam par izciliem zīmoliem – Alter Ego Italy un Echosline, augstas kvalitātes kosmētiku un mārketinga palīdzību. Mūsu uzņēmuma stabilitāte ir kopīgs nopelns: ražošana, organizācija, partneri un klienti.

SIA “Trio Moderna Pluss” ir oficiālais profesionālās matu kosmētikas Alter Ego Italy un Echosline izplatītājs. Mēs esam arī tiešs frizētavu aprīkojuma un instrumentu zīmolu piegādātājs no ražotājiem B.M.P, Pietranera, Comair Germany.

Vairāk nekā 20 darba gadu laikā esam atraduši daudzus draugus, kuri novērtējuši mūsu darba stabilitāti un uzticamību, kā arī kosmētikas zīmolu ALTER EGO ITALY un ECHOSLINE izcilo kvalitāti.

Mums ir kopīgas itāļu partneru vērtības: inovatīvas tehnoloģijas, cieņa pret dabu un tās resursiem, individuāla pieeja katram klientam.

Mūsu interneta veikalā jūs varat iepazīties ar visu kosmētikas klāstu matu kopšanai un atjaunošanai no Alter Ego Italy un Echosline. Mēs vienmēr esam priecīgi palīdzēt saviem klientiem izvēlēties piemērotu produktu gan jūsu salonam, gan jums personīgi, kā arī izvēlēties dāvanu mīļajiem.

Iepirkties