Zīmoli: Echosline, Alter Ego Italy

Matu kosmētika un aksesuāri. Alter Ego Italy, Comair, B.M.P., Echosline, ReflectOil. Профессиональная косметика для волос. 

MATU KOSMĒTIKA ALTER EGO ITALY UN ECHOSLINE

Itāļu matu kosmētikas zīmoli Alter Ego Italy un Echosline – ir pilns matu kopšanas kosmētikas līdzekļu klāsts. Tā ir profesionāla matu kosmētika – permanentās un tonējošās krāsas, ilgviļņi un iztaisnošana, matu veidošanas un stailinga lidzekli, matu struktūras atjaunošanas procedūras , šampūni un balzami šampūni un balzami pa 1 – 5-10 litriem. Sortimentā ir liela produktu izvēle matu un galvas ādas kopšanai mājās – šampūni, balzāmi, eliksīri, veidošanas produkti, kosmētika vīriešiem un dāvanu komplekti. Šie zīmoli tiek ražoti Pettenon cosmetics rūpnīcā, kas ir daļa no AGF 88 holdinga.

ALTER EGO ITALY un ECHOSLINE kosmētika ir itāļu tradīciju un inovatīvu tehnoloģiju organiska kombinācija, kas izceļas ar ekoloģiskiem produktiem un cieņu pret dabu.

Zīmoli Alter Ego Italy un Echosline ir pārstāvēti vairāk nekā 100 pasaules valstīs – Rietumeiropā un Austrumeiropā, Āzijā, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā, Āfrikā un Austrālijā.

Sīkāku informāciju par zīmoliem ALTER EGO ITALY un ECHOSLINE varat atrast viņu oficiālajās mājas lāpās. Šajā sadaļā mēs īsumā aprakstījām savu iecienītāko zīmolu veidošanās vēsturi. Lai iegūtu vairāk informācijas par produktiem, lūdzu sazinieties ar mums.

ALTER EGO ITALY

Alter Ego Italy ir pasakains matu kopšanas zīmols, ko mīl profesionāļi visā pasaulē. Ekskluzīvais skaistumkopšanas salonu produktu klāsts ar zīmolu Alter Ego Italy aptver visus matu kopšanas un krāsošanas aspektus, liekot uzsvaru uz dabīgu organisko sastāvdaļu izmantošanu.

Kompānija Pettenon cosmetics tika dibināta 1946. gadā Arturo Pegorina vadībā. 1988. gadā dēli Džanni un Federiko izceļ Alter Ego Italy, par neatkarīgu zīmolu, kas mūsdienās ir atzīts par Pettenon Group vainagu.

Unikālās zināšanas un pieredze, kas uzkrāta gadu desmitiem, palīdz Alter Ego Itālijai konkurēt ar vadošajiem Eiropas zīmoliem. Pēdējo trīs desmitgades laikā zīmols ir ieguvis inovatīvu un izsmalcinātu produktu ražotāja reputāciju.

Aizraušanās ar kvalitāti un uzmanība detaļām, “līdz pēdējam pilienam”, kopā ar ģimenes vērtībām un tradīcijām, kas nepārtraukti tiek nodotas no paaudzes paaudzē – Alter Ego Italy galvenie principi.

Alter Ego Italy misia ir iedvesmot meistarus būt radošiem, nepārtraukti mācoties, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un augstākās kvalitātes produktus. Veicināt un attīstīt skaistumkopšanas profesionāļu panākumus visā pasaulē.

ALTER EGO ITALY PRODUKTI

ECHOSLINE

Zīmols ECHOSLINE tika izveidots Itālijā 1998. gadā. Echosline piedāvā augstas kvalitātesmatu kopšanas līdzekļus.

Echosline ir pazīstams kā tradicionāls zīmols, kas pakāpeniski pārgāja uz filozofiju “Vegan Way” – draudzīgu un ētisku attieksmi pret apkārtējo vidi. Pilnīga dzīvnieku izcelsmes produktu izslēgšana no produktu sastāva, izmantojot bioloģiski sadalāmus iepakojumus un materiālus, ņemot vērā profesionāļu, patērētāju un planētas intereses.

ECHOSLINE PRODUKTI
 • INSTRUMENTI UN PIEDERUMI NO COMAIR GERMANY

  COMAIR GERMANY mērķis ir ražot un pārdot augstas kvalitātes, mūsdienīgus produktus par pievilcīgām un konkurētspējīgām cenām. COMAIR sadarbojas ar daudziem starptautiskiem uzņēmumiem un pazīstamiem vadošajiem frizieriem, seko tirgus attīstībai, pievēršot uzmanību klientu vēlmēm un ieteikumiem.

  Comair zīmola veiksmes stāsts sākās pagājušā gadsimta 70. gados ar unikālu ķemmju sēriju, kas izgatavota no izturīga Celcon materiāla. Šī novatoriskā ķemmju sērija tika prezentēta ar nosaukumu “Blue Wonder” un tajā laikā ietvēra 10-12 dažādu ķemmju sortimentu, kas joprojām ir pieejamas nedaudz pārveidotā veidā. Kopš tā laika produktu klāsts ar Comair Germany logo ir paplašinājies tālu aiz ķemmes robežam. Pašlaik tajā ir aptuveni 2000 dažādu produktu.
  Kopš 2007. gada Comair Germany GmbH zīmola produkcija pārdodas tikai pasaules vairumtirgotāju tirdzniecības tīklā vairāk nekā 40 valstīs.

  COMAIR 
 • IEKĀRTAS UN APRĪKOJUMS NO B.M.P, ITĀLIJA

  B.M.P Italian Beauty Hair Design, gandrīz 40 gadus izstrādā un ražo mēbeles un aprīkojumu skaistumkopšanas saloniem – frizieriem un kosmetologiem.

  Pateicoties augstajai kvalitātei un rūpīgajai uzmanībai pret detaļām, B.M.P produkti atbilst visām vajadzībām un tiek pasūtīti un eksportēti visā pasaulē.

  Uzņēmums vienmēr ir lepojies ar plašu produktu klāstu, kas sadalīts trīs galvenajās jomās: elektriskās iekārtas skaistumkopšanas saloniem, mēbeles frizieriem un kosmetologiem.

  B.M.P izmanto progresīvas tehnoloģijas, koncentrējoties uz drošību, enerģijas taupīšanu un produkta kalpošanas laiku. Pateicoties šai pārdomātajai uzņēmuma politikai, B.M.P ir nodibinājis veiksmīgas partnerattiecības ar nozares lielākajiem zīmoliem.

  B.M.P 
 • IEKĀRTAS UN APRĪKOJUMS NO PIETRANERA, ITĀLIJA

  Pietranera projektē un ražo pasakainus salonus frizieriem visā pasaulē. Saloni, kas atvieglo frizieru darbu un stimulē viņu radošumu, kur visi cilvēki izjūt skaistumu un komfortu.

  “Aaugstas kvalitātes iekārtu un mēbeļu ražošana atbilstoši mūsu pieredzei, strādājot ar entuziasmu visā, ko darām. Klientu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte”.

  Pietranera cenšas reaģēt uz klientu vajadzībām ar dizainu un kvalitāti. Viņu misija ir ražot aprīkojumu un mēbeles, tiekties uz produkta un salonu unikalitāti, vienlaikus neaizmirstot par specifiku.